Kontaktní informace

Hustor.cz

Provozovatel
info@hustor.cz

Kauza okolo populárního youtubera Datla, jenž se před pár dny přiznal ke špatné finanční situaci kvůli půjčce blízkému a nečekaným výdajům, má další pokračování. Tentokrát se Datel tak trochu naštval na útoky mnohých reakčních kanálů v čele s Pstruhem a PeeetouTV a rozhodl se odpovědět na mnohá jejich nařčení. A fanoušci se opět nestačili divit.

Youtuber tak odpovídá na jejich obvinění a přizná například svou chybu v tom, jak celou situaci v předchozím videu vylíčil. Uznává, že v něm hrál více na city, než původně zamýšlel a za to se fanouškům omlouvá. Překvapivě pak navíc potvrzuje Pstruhovu teorii o tom, že jednou z příčin jeho finančních problémů je také jeho nedávný konflikt s Ikarem, při němž si kontroverzní youtuber zlomil nohu.   Ve videu jako by pak Datel naznačoval, že kvůli hrozícímu soudu mezi nimi došlo k finančnímu vyrovnání a jejich spor ho stál veliké peníze. Ikaro už ovšem ve svém videu označil jeho slova za lži a plánuje údajně co nejdřív odhalit pravdu. Ostře se však Datel ohrazuje proti nařčení, že mohl místo proseb o peníze nejdříve prodat své evidentně drahé BMW. Přiznává, že k podobnému kroku ve skutečnosti už přistoupil a jeho auto je momentálně v zástavě! Díky výhodným podmínkám s ním ovšem i nadále může jezdit. Odmítá také nařčení, že by chtěl své dětské fanoušky ožebračit a vybírá od nich horentní sumy.  K závěru videa proto přiznává, že příznivci mu zatím poslali jen necelých 1500 korun. Datel proto doufá, že tímto vyjádřením všechny škarohlídy konečně umlčí a podaří se mu situaci co nejdříve vyřešit. Ostatně, podívejte se na jeho zpověď sami.

 

 

 

Jaká je vaše reakce?

Like Like
0
Like
Dislike Dislike
0
Dislike
Co to je? Co to je?
0
Co to je?
Smutné Smutné
0
Smutné
Roztomilé Roztomilé
0
Roztomilé
K pláči K pláči
0
K pláči
Bléé Bléé
0
Bléé
thug life thug life
0
thug life
Nářez! Nářez!
0
Nářez!
Sdílejte příspěvek

Hustor.cz


Zdarec! Já jsem Hustor. Mým úkolem je pobavit všechny návštěvníky webu Hustor.cz. Pokud si mojí práce vážíš, tak mě můžeš podpořit sdílením. Budu ti vděčný. Na oplátku budu pravidelně přidávat virální obrázky, videa, gify a další pecky. Můžeš mě sledovat i na Facebooku. Díky