Kontaktní informace

Hustor.cz

Provozovatel
info@hustor.cz

Důvody, proč je celé podvrh:

1. Důkazy Policie

Má-li platit, co říkal Petr Kocourek, a to že se Majk vracel z párty v Mostu, pak ze strany PČR žádná dopravní nehoda, která by se odehrála mezi Prahou a Mostem (natož 1km před Prahou) ve dvě hodiny ráno 22.4. 2017 nebyla hlášená (viz http://tudyne.cz/archivnehod/?datum=22-4-2017). Korunu tomu dodal sám tiskový mluvčí Krajského ředitelství policie hlavního města Prahy Tomáš Hulana, když veškeré báchorky tvrzené Kocourkem dementoval. Sami se můžete přesvědčit na odkaze: https://www.facebook.com/tydenikpolicie/posts/1659294770766583 Kocourek se sice na streamu večer 24.4.2017 vytasil s tvrzením, že Majk údajně naboural vozidlo diplomata nebo osoby požívající diplomatických výsad a imunit podle mezinárodního práva, takže se tato nehoda objeví v evidenci až o nějakou dobu později. Upřímně nevím, jestli je to pravda, ale ... jaká pravděpodobnost toho asi je? Každopádně krátce nato se začal po internetu objevovat další printscreen s údajným příspěvkem Týdeníku policie, který připouští, že umístění českého youtubera do detenční vazby, nicméně podle všech informací šlo o podvrh.Týdeník i tuhle zprávu nakonec dementoval ( https://ctrlv.cz/1GwJ ). V diskuzi pod příspěvkem Týdeníku Policie pak někdo uveřejnil maximalizovaný obrázek onoho "smazaného vyjádření" a dokazoval na něm, že jde opravdu o nekvalitní podvrh v malování.  

2. Právní důkaz

Za další se Kocourek chlubí, že byl osobně navštívit Majka v cele předběžného zadržení (tzv. CPZka). Nicméně podle § 76 trestního řádu může zadrženého v cele předběžného zadržení navštívit ledatak advokát nebo jeho pověřený koncipient.' Kocourek jako nedostudovaný právník nemůže být z povahy věci zapsán do seznamu koncipientů, natož advokátů. A jako pověřený zaměstnanec – byť advokáta - nemá oprávnění Majka v CPZce navštěvovat. Natož pak tu hromadu "klientů ze své praxe", o kterých ve videích mluví  

3. Falšovaný dokument

Podle dokumentů o nehodě (https://ctrlv.cz/rZC7 ), které Kocourek uveřejnil, měla údajně bouraná Octavia SPZ začínající na 1AL. Nicméně tyhle SPZ byly vydávány zhruba v roce 2010. Bouraná Octavia z obrázku je model, který se začal vyrábět v roce 2013. Ten dokument o nehodě, co Kocourek ukázal, má zamazané i další nedůležité informace. Proč? Zjevně proto, aby se z toho nedalo poznat, že se nehoda stala někde jinde, někdy jindy, a nejspíš i někomu jinému …  

4. Falšovaný dokument 2

Ještě jednom k onomu dokumentu o nehodě - jeden policista se nechal slyšet, že označení na tom spisu je staré a dnes již nepoužívané.  

5. V době nehody streamoval

Majk si v jedenáct hodin večer 22.4. 2017, tedy v době, kdy měl být dobrých dvacet hodin zadržen v cele předběžného zadržení, pařil na Steamu hry (viz http://steamcommunity.com/id/mikejeyoutuber/ ). Podobně byl aktivní na svém Facebooku a Whatsapp. Jakmile na to začali upozorňovat lidé na diskuzích, vydali kluci video s jakýmsi Lukášem / Majkovým kameramanem. Mladík tam argumentoval, kterak jako správce jeho sociálních sítí má přístup k Majkovým účtům. No budiž. Ale pařil místo Majka hry na steamu? Podobně pochybné je to s aplikací Whatsapp a osudem jeho mobilního telefonu.  

6. Mazání důkazů

(EDIT - tohletu už ne úplně platí. Těch komentářů už nakonec bylo tolik, že to prostě nezvládají a začínají ony argumenty relativizovat). V poslední řadě o nepoctivosti obou svědčí, že všechny komentáře na YouTube a Majkově FB, které zpochybňují tvrzení o Majkově vazbě, jsou neprodleně mazány a zneviditelněny (mě to postihlo rovněž). Když si člověk projede diskuzi libovolného Majkova videa posledních dvou dní, najde spoustu diskuzních příspěvků, které mají např. 7 odpovědí. Když si ale odpovědi rozklikne, je viditelná jenom jedna jediná. Ostatní zúřadoval cenzor. Proč mají potřebu mazat hromady příspěvků, které Majkovu verzi zpochybňují, místo aby podali nějaký přesvědčivý argument a vše vyvrátili? Za celou dobu trvání kauzy Kocourek nepředložil jediný oficiální dokument o jeho držení v cele předběžného zadržení, o vzetí do detenční vazby, neukázal stížnost, kterou údajně podávali ... jenom slova.  

7. Mike se bojí sázky

spekuluje se, že vedle marketingové kampaně sleduje Majk ještě jeden cíl. A to vyhnout se sázce, kterou uzavřel s Xaverem v XTV, a tedy jeho slibu jet provokovat policisty do USA. Majk takhle může Xaverovi namluvit, že jako stíhaná osoba nesmí opouštět republiku a vyjít z toho "se ctí".  

8. Mike jel jiným autem

Na diskuzích se šíří informace, že na Instastories Majk uveřejnil v pátek 21.4. příspěvek, ve kterém odjížděl do Mostu červenou (nebo hnědou) oktávkou. Boural stříbrnou. Jelikož ovšem příspěvky na Instastories jsou po 24 hodinách mazány, dnes je to mimo svědectví fanoušků také neprůkazné.  

9. Hodiny nesouhlasí

O tom, že videa jsou předtočená a vylhaná svědčí i rozpor mezi tvrzením Kocourka, kolik je momentálně hodin a kolik ukazují jeho hodinky, když v prvém videu z večera 22.4.2017 informuje o zatčení Majka.  

10. Věříte lhářům?

Pan Pán a Petr Kocourek jsou dva arcilháři, sedmilháři a pohádkáři. Pořád lžou. Oganesjan lhal již o všem možném, dokonce i o svém věku. Jak jim může ještě někdo po tom všem COKOLI věřit? Nebuďte hloupí. Tohle celé je opět - podle Pánových slov - marketingový tah (jinými slova kupa lží ospravedlnitelná finančním profitem, který z toho Majk bude mít), jak nahnat views (jak jinak rozumět Kocourkově větě: "Majk by si přál, aby na videu o jeho zatčení bylo alespoň 100.000 shlédnutí?), jak vydělat na bulvárních článcích, tričkách s hashtagem #FreeMike (záhadně natištěných dopředu a prodávaných jen za 377,- Kč) a vůbec jak zvednout renomé skomírající důvěryhodnosti v "Pojištění na pokuty." Možná si kluci představovali, jak po pár dnech mlžení vystaví Majka na kamery a budou se kasat vymyšlenou pseudokauzičkou a vychvalovat do nebes pověstný právní tým „Pojištění na pokuty.“ (schválně dávám do uvozovek).  

Závěr

Vždyť je to absurdní. Stejně jakože tohle na Majka nastrojil Andrej Babiš (žeby kampaň na jejich antiEET?) Nicméně v jistém ohledu je to dobrá zpráva. Jak zoufalý už Mikiboi musí být, když se musí přejmenovat na pana Pána, aby mu někdo vůbec prokazoval úctu? Jak zoufalý musí být, když si musí vymýšlet absurdní historky, aby byl vůbec pro někoho zajímavý? Jde to s nima z kopce.  

Sdílejte tento článek, aby se pravda dostala k lidem.

Jaká je vaše reakce?

Like Like
0
Like
Dislike Dislike
0
Dislike
Co to je? Co to je?
0
Co to je?
Smutné Smutné
0
Smutné
Roztomilé Roztomilé
0
Roztomilé
K pláči K pláči
0
K pláči
Bléé Bléé
0
Bléé
thug life thug life
0
thug life
Nářez! Nářez!
0
Nářez!
Sdílejte příspěvek

Hustor.cz


Zdarec! Já jsem Hustor. Mým úkolem je pobavit všechny návštěvníky webu Hustor.cz. Pokud si mojí práce vážíš, tak mě můžeš podpořit sdílením. Budu ti vděčný. Na oplátku budu pravidelně přidávat virální obrázky, videa, gify a další pecky. Můžeš mě sledovat i na Facebooku. Díky